Ваш кошик порожній :(
Вакуматори та підігрівачі посуду

Найдрібніші деталі, як правило, дуже важливі, і саме так відбувається з компактними пристроями Teka. Не тільки завдяки дивовижному стилю та дизайну, а й завдяки численним функціям. Безліч можливостей, нескінченні переваги з компактним розміром, який має величезну продуктивність.

Свіжі ідеї. Вакуматор Teka. 

Відкрийте для себе переваги використання вакуматору Teka на власній кухні. Зберігайте смак і поживні речовини довше. З вакуматором видаляється повітря зсередини, щоб створити бар'єр для кисню і вологості. Вакуматор Teka це ідеальне рішення у герметичний спосіб упакувати Вашу їжу, без ризику втрати смаків і поживності. Ви можете упакувати її таким чином, щоб зберігати в холодильнику або в кухонних шафах так довго, як це потрібно, економлячи місце.

Турбота про Ваш комфорт. Підігрівачі посуду Teka

Підігрівач посуду Teka буде ідеальним доповненням до пристроїв на вашій кухні. Це найкраще рішення для збереження тепла готових страв, їх користних властивостей і смаку. Це практичні, елегантні моделі, стилістичне виконання, кольори і дизайн відмінно поєднуються з іншою вбудованою технікою Teka. З компактними пристроями Teka можливі різні комбінації, вакуматор або підігрівач посуду Teka ідеально підходить для вашої компактної духовки або мікрохвильової печі.


Передня панель Teka 111890003 біле скло
Передня панель, біле скло
1900 грн.
Передня панель Teka 111890005 димчастий сірий
Передня панель, димчастий сірий
1900 грн.
Передня панель Teka 111890006 капучино
Передня панель, капучино
1900 грн.
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)