Ваш кошик порожній :(
 Пральні машини Teka

Вирішуючи, яку пральну машину чи сушильну машину купити, можуть виникнути сумніви, такі як потужність, програми, які повинна мати пральна машина або тип установки приладу. Пральні машини Teka розроблені з турботою про ваш одяг та навколишнє середовище. Купуючи пральну машину Teka, ви зможете насолоджуватися найкращими технологічними досягненнями, такими як система MyCycle, яка дозволяє запам’ятовувати улюблені програми на панелі управління, щоб налаштувати пральну машину простіше, ніж будь-коли. Нове покоління інверторних двигунів генерує менше вібрацій і виробляє менше шуму, а також покращує довговічність побутових приладів.

Завантаження правльних машин Teka коливається від 6 кг до 10 кг, щоб ваш прилад був непомітним, коли дверцята закриті. Якщо ви живете наодинці або вдвох і вам не потрібно так багато прати, ми рекомендуємо моделі з завантаженням 6 кг або 7 кг. Але якщо у вас велика родина і багато прання вдома або ви хочете прати ковдри, рушники, ковдри чи простирадла, ми рекомендуємо пральні машини ємністю 9 кг або 10 кг, цього вистачить щоб за один раз виконати домашні справи. 

Вбудовані пральні машини Teka. 

Естетично вони є найкращим варіантом, якщо ви бажаєте, щоб ваш прилад був непомітним для ока, оскільки дозволяє його вбудувати, залишаючись прихованим у меблях. Інверторні двигуни роблять вбудовані пральні машини дуже тихим приладом, тому ви можете використовувати нічні години для прання і мати можливість заощадити на рахунках за електроенергію, не впливаючи на відпочинок. Серед вбудованих пральних машин найпопулярнішими є прально-сушильні машини Teka. З прально-сушильною машиною час на догляд за одягом та його підготовку для використання значно зменшується, ми можемо використовувати ці вільні години для себе. Однією з головних переваг прально-сушильної машини є те, що ми можемо прати та сушити в одному циклі прання або робити це окремо, прати чи сушити, як нам зручно. Одяг, який ми перемо вручну, можна висушити миттєво, а той одяг, який потребує лише легкого полоскання просто випрати.  Так само влітку або в сонячні дні, коли ми віддаємо перевагу сушінню на сонці, ми можемо використовувати лише пральну машину і обійтися без функції сушіння.

Окремостоячі пральні машини Teka.

Ви можете розмістити пральну машину Teka в будь-якому кутку вашого будинку, який має підключення до води і має розміри, необхідні для приладу. Стандартний розмір як пральних, так і сушильних машин становить 60 см в ширину і 85 см у висоту, незалежно від місткості. Найсучасніші моделі в новій лінійці окремостоячих пральних машин Teka мають двигуни з Т-інвертором, які забезпечують більшу довговічність і ефективність і знижують шум приладу до мінімуму, лише 50 децибел. Купуючи окремостоячу пральну машину, ви можете насолоджуватися різними програмами прання. Таким чином, вам залишиться лише вибрати ту, яка найкраще підходить для кожного моменту, від надшвидкої 12-хвилинної програми до програм проти алергії або спеціальних програм відповідно до типу плям, таких як плями від масла чи кави.


Пральна машина Teka LI5 1080 114000006
LI5 1080
27431 грн.
Ваша знижка: -20%
4
6
4
Пральна машина Teka WMK 81050 113900011
Пральна машина Teka WMK 81050 113900011
WMK 81050
29899 грн. 23999 грн.
Прально-сушильна машина Teka LSI5 1481 114030004
Teka LSI5 1481
36766 грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)