Ваш кошик порожній :(
Подрібнювач відходів Teka

 
Позбутися від залишків продуктів допоможе подрібнювач відходів Teka. Вашу кухню  комфортним і гігієнічним способом полишають бактерії та неприємні запахи від органічних відходів.  Забудьте про незручне ручне видалення відходів з мийки. Подрібнювач відходів Teka може усунути практично будь-який вид органічних рештків, навіть курячі кістки. Однак уникайте подрібнення деяких залишків молюсків та продуктів, що містять клітковину або слизьке сміття, наприклад, бананова шкірка та цибуля.

Будьте більш ЕКО. Подрібнювач відходів Teka переробляє органічні відходи до дуже дрібних частинок, які можна зручно змити водою - таким чином зменшується обсяг сміття на кухні і кількість використаних поліетиленових пакетів. 

Диспоузер Teka не має лез. Завдяки інноваційній системі дроблення, ваша безпека та безпека вашої родини гарантована без шкоди для продуктивності.

Подрібнювач відходів Teka призначений для для будь-якого типу мийки: для забезпечення оптимальної роботи та його підключення лише потрібно з'єднання для дренажу діаметром 3½ дюйма (9 см).

Подрібнювач відходів Teka не пропонує нічого, крім переваг:

  • Більше гігієни на вашій кухні.
  • Сталий розвиток: зменшує кількість нарощування сміття та споживання пластикових пакетів для сміття.
  • Безпека: подрібнювач Teka не має леза.
  • Завдяки двигуну подрібнювач працює дуже тихо індуктивна система Dura-Drive® з високим крутним моментом роторна та нова технологія подрібнення.
  • Не вимагає обслуговування.
  • Витрата води та енергії мінімальна.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)