Ваш кошик порожній :(

Фірмовий магазин TЕКА – місце зустрічі з вишуканою та сучасною побутовою технікою для кухні! Магазин представляє техніку, виробництво якої непохитно зберігає найвищі стандарти німецької якості. ТЕКА – відомий німецький бренд, світовий лідер у виробництві вбудованої техніки, холодильників та сантехніки для кухні. Гасло техніки ТЕКА: «Готуй вдома як в ресторані!» - це підтверджує професійність техніки, яка допомагає готувати вдома - як Шеф кухар в ресторані, при цьому не маючи навиків та досвіду в кулінарії. 

Колектив магазину – кваліфікований та досвідчений з технічних питань, стосовно побутової техніки! Ми з легкістю вирішим будь-яку поставлену перед нами задачу та підберем побутову техніку у проект за критеріями замовника, враховуючи технічні та дизайнерські завдання, які повинна задовольняти продукція.

Якість техніки і мийок підтверджена довговічним терміном експлуатації та гарантією, яку надає компанія на свою продукцію, а саме:

5 років та на мийки і змішувачі

5 років – на вбудовану та великогабаритну техніку.

Довічна гарантія – на нержавіючу сталь мийок!

Нержавіючу сталь концерну Тека можна побачити у таких відомих будівлях як Ейфелева Вежа в Парижі, Штаб-квартира Нато в Брюсселі, аеропорти в Мадриді та Лондоні, а також багато преміальних мережевих готелів та найвідоміших стадіонів, таких як британський Арсенал та іспанський Реал Мадрид, забудовники яких довірили свій вибір концерну ТЕКА.

В асортименті продукції магазина є кухонні прилади, які мають спеціальне оснащення та запрограмовані рецепти, які допоможуть отримати найкращий результат бажаної страви,  такі як:

- варильні поверхні з температурними датчиками, що запобігають шкідливому перегріву олії;

- духові шафи які вміють готувати стейки або піцу ресторанної якості;

- мікрохвильові печі з сучасною технологією без обертаючих тарілок в середині;

- парові шафи для приготування смачних та корисних страв;

- винні шафи для зберігання ваших улюблених винних напоїв;

- мийки що відштовхують бруд і самоочищаються;

- витяжки які очищають та освіжають повітря на кухні;

І ще багато корисних кухонних приладів для комфортного та здорового життя від тм ТЕКА!

Ми, колектив салону ТЕКА, впевнені, що з технікою ТЕКА, Ви станете справжнім Шеф-кухарем на своїй кухні. Запрошуємо Вас переконатися в цьому на власному досвіді, відвідавши салон ТЕКА в ТЦ Gorodok Gallery!


Запрошуємо відвідати 3D тур по салону ТЕКА в ТЦ Gorodok Gallery