Ваш кошик порожній :(


Представляємо новинку пральну машину Teka Autodose, окремостоячу модель, яка вирізняється своїми технологіями та великою місткістю. Модель оснащена електронним керуванням, працює тихо і надзвичайно ефективно.

Система Teka Autodose.

Особливістю пральної машини Teka WMK 81050 є система Autodose. Функція автодозування дозволяє пральній машині використовувати точну кількість миючого засобу та пом’якшувача для кожного прання залежно від кількості білизни та забруднення, яке вона виявляє. Просто заповніть лоток пральним засобом і пом’якшувачем один раз, і функція Autodose розподілить його на кілька циклів прання і  може дозувати навіть до кількох місяців. Коли засіб закінчиться, пральна машина повідомить вас про необхідність заповнення відділень. Завдяки системі автодозування, Ви заощадите час і гроші, адже миючих засобів вистачить набагато довше. 

Економія води та енергії

Чим більше миючого засобу ви додасте, тим більше води знадобиться пральній машині для полоскання вашого одягу. Завдяки автодозуванню миючого засобу ви заощадите воду та енергію, а також допоможете планеті, уникаючи непотрібного споживання.

Функції і програми пральної машини Teka WMK 81050 

Нова пральна машина Autodose має 14 автоматичних програм, за допомогою яких можна адаптувати кожне прання до потреб одягу  і включає в себе кілька ефективних програм, таких як програма Super Rapid 15′ і програма Eco. Ця модель пральної машини темного сталевого кольору крім всього вищезазначеного має 10 спеціальних функцій, серед яких виділяється функція Steam, за допомогою якої можна знищити віруси, мікроби або бактерії через пару; функція швидкого прання, функція Booster, яка скорочує час прання програм, і, звичайно, функція автодозування. Teka WMK 81050 також має вражаючу місткість до 10 кг білизни не виникає питання як випрати верхній одяг, ковдру або занавіски. Двигун T-Inverter, який забезпечує більшу довговічність і ефективність з рівнем шуму не більше 80 дБ.

Зерніть увагу того вартість цієї моделі значно нижча за інші популярні бренди, а технічне оснащення і функції дійсно корисні і практичні. Купити пральну машину Teka WMK 81050 можна в салоні Teka в Києві ТЦ Містечко або на нашому сайті.

Супутні товари
Ваша знижка: -20%
Пральна машина Teka WMK 81050 113900011
Пральна машина Teka WMK 81050 113900011
29899 грн. 23999 грн.