Ваш кошик порожній :(

Винна шафа зустрічається не в кожній оселі, це не повсякденний холодильник на кухні, але для любителів вина це прилад, який може бути необхідним для підтримки ідеальної температури вин. Teka представила свою нову колекцію холодильників для вина Sommelier. Це винні шафи Teka з продуманим дизайном і новітніми технологіями, які дають можливість доглядати за вином і зберігати його в ідеальних умовах.

Червоне, біле та ігристе

Кожен тип вина потребує певної температури, саме це враховує винна шафа Teka Sommelier. Щоб досягти ідеалу, Teka запропонувала ряд різних технологій, спрямованих на досягнення досоналих умов зберігання.

Технології у холодильниках для вина Teka Sommelier

Зберігайте вино готовим до будь-якого випадку та при ідеальній температурі. Асортимент винних холодильників Teka Sommelier оснащений технологію PerfectTemp, яка дозволяє створювати до трьох незалежних температурних зон , щоб ми могли зберігати червоне, біле та ігристе вино в одному місці з точними умовами для кожної.

Для підтримки температури у винних шафах є система SmartControl, щоб температура не коливалася більше ніж на 1 градус. Технологія ControlTemp винних холодильників Teka запобігає будь-якій різкій зміні температури, гарантуючи коливання не більше ніж на +/-5 градусів. Крім того розроблено систему охолодження SurroundAir, яка рівномірно розподіляє холодне повітря , щоб підтримувати постійну та однорідну температуру у відсіку.

Також додано і інші функції, HumidityControl, яка підтримує належний рівень вологості від 55% до 75% , таким чином запобігаючи висиханню пробки та зберігаючи її якість, і фільтр з активованим вугіллям, який оновлює та очищає повітря всередині.

У холодильниках для вина Teka цієї серії встановлено тоновані скляні двері, які захищають від світла та УФ-променів , запобігаючи передчасному старінню вина, і антивібраційну систему, яка гасить будь-які рухи, таким чином уникаючи втоми вина.

Асортимент винних шаф Teka Sommelier доступний у різних розмірах і конструкціях, призначених для трьох різних типів встановлення: вбудований, підстільний і окремостоячий. Крім того, вони мають реверсивні (перенавішувані) двері, які дозволяють адаптувати винну шафу до будь-якого простору, маючи можливість вибирати між відкриттям праворуч або ліворуч.

 В нашому магазині teka-partner.com.ua асортимент винних шаф Teka Sommelier представляють вбудований холодильник для вина Teka RVI 10024 113600009 на 24 пляшки, а також універсальний за монтажем 2-зонний холодильник для вина Teka RVU 20046 113600008 на 46 пляшок вина. Бажаєте купити винну шафу Teka звертайтесь до наших менеджерів і отримайте вичерпну консультацію.

Супутні товари
Лідер продажів!
Холодильник для вина Teka RVI 10024 113600009