Ваш кошик порожній :(Teka - німецький бренд-лідер інтегрованих рішень для кухні, представляє нову лінію побутової техніки Infinity | G1 Edition, за допомогою якого компанія консолідує свою прихильність до дизайну як одного з фундаментальних напрямків. Цією лінійкою Teka відзначає етап у своєму розвитку у співпраці з італійською студією Italdesign Giugiaro, відомою тим, що надихнула, розробила та виготовила найінноваційніші рішення в усьому світі. Справжнє вираження дизайну Прокладаючи шлях у світ дизайну,

Teka представляє свій останній проект: лінійку без прецедентів, у якій кожен продукт створений як унікальна нескінченність Infinity | G1 Edition— це найточніший портрет того, що для нас означає дизайн. Це спеціальне видання, натхненне новими тенденціями в ювелірних виробах, ексклюзивних автомобілях і новітніми технологіями в продуктах преміум-класу.

Виконана в матово-чорному кольорі з деталями мідного кольору, ця лінія, крім того, має технологічні особливості, які відповідають прагненню Teka виробляти продукти, які є не тільки естетичними, але також точними та простими в управлінні.

Серед побутових приладів, які є частиною Infinity | G1 Edition можна обрати наступне: газові поверхні з технологією автопідпалювання, індукційна поверхня з запрограмованими автофункціями приготування, піролітична духовка останнього покоління, вертикальна витяжка з системою FreshAir, яка оновлює повітря, видаляючи набридливі запахи та зберігаючи свіжість атмосфери, компактна духовка з мультифункцією SurroundTemp що гарантує кращий розподіл тепла та вбудовану мікрохвильову піч із керамічною основою.

Infinity Design від Teka та Italdesign Giugiaro: величний дизайн, доступний кожному Infinity | G1 Edition — це унікальна серія, яка поєднує в собі дизайн Italdesign і прагнення Teka перетворити повсякденну діяльність на кухні на важливі моменти. Концепція Infinity Design народилася, щоб продемонструвати, як Teka розуміє та інтегрує дизайн у весь асортимент продуктів і рішень для кухні. Він заснований на ключовій ідеї: «Кожен заслуговує чудового дизайну». З цієї нагоди Teka співпрацює з італійською студією Italdesign Giugiaro, щоб за допомогою інновацій, технологій і дизайну привнести мистецтво на кухню, перетворивши її на надихаючий простір.

Ці продукти створюють унікальну атмосферу і водночас адаптуються до стилю життя своїх споживачів. Дизайн і Тека Під гаслом «Там, де кулінарія зустрічається з мистецтвом», Infinity Design встановлює основу того, чим є дизайн для Teka, що підтримується чотирма принципами дизайну: мінімалістський з продуктивністю, сміливий з унікальністю, справжній з ставленням та інтуїтивний з простотою. Концепція Infinity Design поєднує, відповідно до цих принципів, мінімалізм, елегантність, функціональність та оригінальність, створюючи унікальні враження та продукти, які роблять кухню улюбленим місцем у будь-якому домі. Мета німецького бренду на 2022 рік — продовжувати пропонувати чудовий дизайн, якого заслуговує кожен, і надихати на значущі моменти на кухні.

Супутні товари